RCSCgs 0 - 0 STVVfb

SERgs 1 - 0 KVMfb

CERgs 1 - 1 OHLfb

ASEgs 1 - 1 RSCAfb

BOURgs 5 - 0 MKDfb

NOLgs 2 - 1 DJNfb

RDAFgs 1 - 0 PAUfb

ASNLgs 0 - 4 TFCfb

EAGgs 1 - 1 VAFCfb

ACAgs 3 - 1 ASCfb

CNFCgs 0 - 1 SMCfb

FCSMgs 0 - 2 HACfb

PFCgs 2 - 1 USLDfb

OSAgs 1 - 0 MİRfb

LUFCgs 2 - 3 BETfb

BRISgs 0 - 3 AVLfb

LORgs 1 - 0 ANGfb

HOFgs 3 - 1 SRfb

SGEgs 2 - 1 ASSEfb

FCAgs 3 - 1 CAGfb

ABgs 1 - 1 FCTfb

VFLBgs 0 - 2 FCUfb

GLAgs 2 - 1 GFfb

UBgs 2 - 1 ATHfb

AJXgs 1 - 1 RBLfb

QPRgs 3 - 3 LEICfb

BRENgs 0 - 1 WHUfb

FCNgs 1 - 2 CFAfb

VVVgs 2 - 2 PANAfb

FCBgs 0 - 3 NAPfb

AZgs 1 - 0 RSOfb

M05gs 3 - 2 GENfb

WOLgs 1 - 2 ATLfb

RENgs 1 - 0 TORfb

STRSgs 1 - 2 FBfb

FCPgs 5 - 3 OLfb

ROM gs 0 - 0 SEVfb

PECgs 0 - 2 HEERfb

STUgs 0 - 3 FCBfb

ESTCgs 1 - 1 BRDXfb

FCUgs 2 - 3 FBCVfb

OGCNgs 1 - 1 ACMfb

OMgs 2 - 1 VLLfb

NYCTgs 4 - 1 COLUfb

ORCgs 3 - 2 AUFCfb

LAGgs 4 - 1 PORfb

FLUgs 3 - 0 CRIfb

CFCgs 3 - 1 CNCfb

CRUgs 2 - 2 LONDfb

GFCgs 1 - 4 VNOfb

ECVgs 0 - 0 AVAfb

WHUgs 2 - 2 CYAfb

DLPRgs 0 - 1 BGOfb

CFFCgs 2 - 1 TTEfb

SDONgs 1 - 0 SGSfb

FCMgs 0 - 0 SCF(A)fb

BVB(A)gs 1 - 1 SVWMfb

VKÖLgs 1 - 1 FSVZfb

SVWgs 0 - 0 TSVMfb

SBgs 1 - 2 OSBfb

SVMgs 1 - 0 FCKfb

JRBgs 3 - 0 SVSfb

H96gs 0 - 3 HRfb

INGgs 1 - 2 FCHfb

FDgs 2 - 3 BREfb

FCSgs 5 - 1 TSVAfb

SVCHgs 0 - 0 SVHfb

PPSRgs 1 - 0 SCEfb

SVBgs 1 - 0 SVLfb

TABgs 1 - 1 HER(A)fb

BA07gs 2 - 0 TeBefb

FCLLgs 0 - 0 CZJfb

İSPgs 5 - 2 FDŞfb

JAPgs 4 - 2 YZLfb

BREgs 1 - 0 MSRfb

GKRgs 3 - 6 MEKfb

MFCgs 2 - 1 CFPfb

PFCgs 0 - 2 CDGfb

SCPgs 2 - 1 SCBfb

FCYKgs 0 - 3 FCAVfb

FCTMgs 0 - 0 TEKSfb

AKRgs 0 - 0 FCBKfb

KMZgs 1 - 2 SKAfb

FKOgs 0 - 2 FCFVfb

VELgs 1 - 0 TOMfb

NEFgs 5 - 0 MLIfb

KR(II)gs 2 - 0 OLDfb

ROTgs 1 - 1 VGAfb

PFCKgs 1 - 2 SPM2fb

UFAgs 2 - 3 FCDMfb

CSKAgs 1 - 2 FCLMfb

Oğuz Savaş Beşiktaş Sompo Sigorta’da

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, "Bütçe büyüklüğü ve teknik özelliklerinin yanı sıra ülkemizin Bulgaristan sınırından İstanbul'a kadar ugüzergahıyla Halkalı-Kapıkule Demiryolu Hattı Projesi coğrafi olarak Türkiye’nin AB’ye bağlanmasını da simgelemektedir" dedi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan şimdi Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi olarak kullanılan eski Karaağaç Tren Garı’nda gerçekleşen örnek vurgulu yazı “Halkalı Kapıkule Demiryolu Hattı Projesi Temel Atma Töreni’nde yaptığı konuşmada, Türkiye olarak, üç kıtayı birbirine bağlayan, çok önemli jeostratejik ve jeopolitik konuma sahip olduklarını ifade etti. Türkiye’nin hem coğrafi konumuyla hem de kültürel birikimi ve tarihi sürekliliğiyle hem Asya hem Ortadoğu Akdeniz ve Karadeniz hem Avrupa örnek vurgulu yazı ülkesinde olduğunu belirten Turhan Türkiye ihracatının yüzde fazlası Avrupa’ya gerçekleştirdiğinin altını çizdi.

Turhan, “Doğrudan örnek vurgulu alan yüzde 67’den fazlası Avrupa’dan Türkiye’ye gelmektedir ve Avrupa için Türk üreticiler, üretim ve tedarik zincirinin önemli bir parçasıdır. Tüm bunları çok daha yukarılara taşımak mümkün ve bu ancak adil, istikrarlı bir yaklaşımla sağlanabilir. Ayrıca dünyanın yaşamış olduğu çalkantı da AB’nin Türkiye’yle daha fazla birlikte hareket etmesini zorunlu kılmaktadır.” diye konuştu.

Türkiye’nin AB’ye bağlanmasını temsil ediyor h2

Türkiye ve Avrupa Birliği arasındaki ilişkileri geliştirmenin tarihsel yükümlülük olduğunu anlatan Turhan, örnek vurgulu yazı temeli atılacak demiryolu hattının AB ile ilişkileri daha güçlendireceğini vurguladı. Halkalı-Kapıkule demiryolu hattının hizmete girmesi ile Trans-Avrupa Ulaştırma Ağlarına yüksek kalitede bağlanmanın son aşamasının tamamlanacağını bildiren Turhan, konuşmasına şöyle devam etti.

Burası örnek olarak yaratılmış makale arasında bilgilendirme amacı ile istediğiniz kadar çoğaltabileceğiniz ve 5 renk seçeneği olan, sınırsız uzayıp kısalabilme esnekliğine sahip yapıda bir kutucuktur.

Hem Türkiye hem de Avrupa Birliği tarafı olarak her seviyede ciddi oranda zaman, emek ve çaba sarf edilmiştir. Hattın örnek vurgulu alan hizmete girmesiyle herkes için ticari hareketlilik ciddi boyutlara ulaşılacağından herkes kazançlı çıkacaktır. Büyüklüğü teknik özelliklerinin yanı sıra ülkemizin Bulgaristan sınırından İstanbul’a kadar uzanan güzergahıyla, Halkalı-Kapıkule Demiryolu Hattı Projesi coğrafi olarak Türkiye’nin AB’ye bağlanmasını da simgelemektedir.

Bu alan “Black Quote” – “Alıntı” amacı ile kullanılabilmektedir, yazı uzunluğuna göre sınırsız uzayıp kısalabilir yapıdadır. WordPress editörü içerisinde alıntı iconuna tıklayarak bu alanı aktif bir hale getirebilirsiniz.

Türkiye’nin AB’ye bağlanmasını temsil ediyor h3

Türkiye ve Avrupa Birliği arasındaki ilişkileri geliştirmenin örnek vurgulu yazı yükümlülük olduğunu anlatan Turhan, bugün temeli atılacak demiryolu hattının AB ile ilişkileri daha güçlendireceğini vurguladı. Halkalı-Kapıkule demiryolu hattının hizmete girmesi ile Trans-Avrupa Ulaştırma Ağlarına yüksek kalitede bağlanmanın son aşamasının tamamlanacağını bildiren Turhan, konuşmasına şöyle devam etti.

Burası örnek olarak yaratılmış makale arasında bilgilendirme amacı ile istediğiniz kadar çoğaltabileceğiniz ve 5 renk seçeneği olan, sınırsız uzayıp kısalabilme esnekliğine sahip yapıda bir kutucuktur.

ad826x90

“Türkiye olarak, ulaştırma ağlarının Avrupa’ya entegrasyonunun yüksek standartlarda sağlanması, her önceliklerimiz arasında yer almıştır. İşte, Halkalı-Kapıkule Demiryolu Hattı’nın hizmete girmesi irans-Avrupa Ulaştırma Ağlarına yüksek kalitede bağlanmanın son aşaması tamamlanmış olacaktır.

Türkiye’nin AB’ye bağlanmasını temsil ediyor h4

  1. Hizmete açtığımız Marmaray ve Bakü-Tiflis-Kars Demiryolu hattıyla da bu projeye olan destek ve inancımızı çok net bir şekilde ortaya koyduk.”
  2. Bu nedenle, Londra’dan Pekin’e uzanan Demir İpek Yolu’nun hayata geçmesine de en başından beri stratejik bir mesele olarak yaklaştık.
  3. Bu projenin, ‘Orta Koridoru’, bizim deyimimizle ‘Modern İpek Yolu’nun hayatiyet kazanması için son dönemde ülkemiz genelinde, doğu-batı ve kuzey-güney ekseninde çok büyük işlere imza attık

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan şimdi Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi olarak kullanılan eski Karaağaç Tren Garı’nda gerçekleşen “Halkalı Kapıkule Demiryolu Hattı Projesi Temel Atma Töreni’nde yaptığı konuşmada, Türkiye olarak, üç kıtayı birbirine bağlayan, çok önemli jeostratejik ve jeopolitik konuma sahip olduklarını ifade etti.

Burası örnek olarak yaratılmış makale arasında bilgilendirme amacı ile istediğiniz kadar çoğaltabileceğiniz ve 5 renk seçeneği olan, sınırsız uzayıp kısalabilme esnekliğine sahip yapıda bir kutucuktur.

Türkiye’nin hem coğrafi konumuyla hem de kültürel birikimi ve tarihi sürekliliğiyle hem Asya hem Ortadoğu Akdeniz ve Karadeniz hem Avrupa ülkesi olduğunu belirten Turhan Türkiye ihracatının yüzde fazlası Avrupa’ya gerçekleştirdiğinin altını çizdi.

Turhan, “Doğrudan yatırımın yüzde 67’den fazlası Avrupa’dan Türkiye’ye gelmektedir ve Avrupa için Türk üreticiler, üretim ve tedarik zincirinin önemli bir parçasıdır. Tüm bunları çok daha yukarılara taşımak mümkün ve bu ancak adil, istikrarlı bir yaklaşımla sağlanabilir. Ayrıca dünyanın yaşamış olduğu çalkantı da AB’nin Türkiye’yle daha fazla birlikte hareket etmesini zorunlu kılmaktadır.” diye konuştu.

Burası örnek olarak yaratılmış makale arasında bilgilendirme amacı ile istediğiniz kadar çoğaltabileceğiniz ve 5 renk seçeneği olan, sınırsız uzayıp kısalabilme esnekliğine sahip yapıda bir kutucuktur.

Ankara adına hem Washington hem Moskova ile yapılan görüşmelerin, yürütülen müzakerelerin içinde yer alan, bu nedenle de bu konularla ilgili söyledikleri dikkate alınması gereken üst düzey bir Türk yetkiliye ait. Hatırlayalım… 9 Ekim’de Barış Pınarı Harekâtı başladığında, konu hızlıca Amerikan iç siyasetinin, medyasının bir numaralı gündem maddesi haline gelince, Beyaz Saray yönetiminin etekleri tutuşmuş, Başkan Yardımcısı Pence’in başkanlığında bir heyet apar topar Ankara’ya gelmişti. Ankara’da bir mutabakat sağlanınca bu defa Rusya Devlet Başkanı Putin hemen telefona sarılıp Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Soçi’ye davet etti.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Hızlı Yorum Yap

0 0 0 0 0 0
sf TÜRKİYE'DE KORONAVİRÜS
5.727.044

VAKA

5.454.360

İYİLEŞME

51.332

ÖLÜM

272.684

AKTİF VAKA

sf DÜNYA'DA KORONAVİRÜS
197.737.531

VAKA

129.612.862

İYİLEŞME

4.215.486

ÖLÜM

68.124.669

AKTİF VAKA

Yazarlar
Video
Galeri

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Kıbrıs Günaydın'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Kıbrıs Günaydın'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.

Haber gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 470